8. ročník Fotomaratónu sa bude konať 19. septembra 2015

Prvou novinkou je, že digitálni účastníci zaregistrovaní elektronicky už nemusia nutne chodiť na registračné miesto vyzdvihnúť si štartovacie čislo. Elektronicky registrovaný digitálni účastníci si môžu ľubovoľne zvoliť miesto štartu. Dôležité je v časovom limite “dobehnúť” na jedno z registračných miest a odovzdať kompletnú sériu.

 

Tento rok bude 7 registračných miest po celom Slovensku. Nájdete nás v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici, Žiline, Banskej Štiavnici, Trnave a na Šumiaci.

 

Pre analógových účastníkov stále platí, že si v deň súťaže musia vyzdvihnúť film.

 

Naďalej ostáva aj možnosť fyzickej registrácie v deň súťaže od 10:00 do 11:00.

 

Témy budú vyhlásené krátko pred začiatkom súťaže (11:00) v éteri rádia FM, na našom webe, facebooku a samozrejme aj na registračných miestach.

Druhou novinkou je zlúčenie analógovej a digitálnej kategórie. Víťazné série budeme vyberať bez ohľadu na použitú techniku. Dôvodom je klesajúci počet analógových účastníkov. Stále však chceme podporovať a povzbudzovať analógových fotografov, lebo si myslíme, že analógová fotka má svoje miesto aj v dnešnej digitálnej dobe. V prípade, že bude aspoň 100 analógových účastníkov, tak vyberieme, odmeníme a vystavíme aj najlepšiu analógovú sériu.

Príspevok z kategórienovinky. Pridat do záložiek trvalý odkaz. Komentáre a trackbacky sú momentálne zatvorené.